İçeriğe geç

Sigorta

Globalort Sigorta Şirketi

Globalort Sigorta Şirketi, müşterilerine geniş kapsamlı bir sigorta hizmeti sunmaktadır. Bizler, hayatınızın her alanında size güvence sağlamak için buradayız. Otomobilinizden evinize, sağlığınızdan seyahatlerinize kadar her şeyi kapsayan bir dizi poliçemiz bulunmaktadır.

Tüm :

  • Trafik 
  • DASK
  • Kasko
  • Konut 
  • Tamamlayıcı Sağlık 
  • İş Yeri 

Sigortalarınız için bizimle 0533 138 22 14 – 0380 524 11 80 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için sigorta@globalort.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenilirlik ve Müşteri Memnuniyeti

Globalort Sigorta Şirketi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bizim için önemli olan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmaktır. Güvenilir hizmet anlayışımızla, müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Geniş Kapsamlı Sigorta Çözümleri

Otomobil sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir yelpazede sigorta çözümleri sunuyoruz. Her bir poliçemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle tasarlanmıştır.

Deneyimli ve Uzman Kadro

Ekibimiz, sigorta sektöründe yılların deneyimine sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak eğitim ve gelişimlerini sürdürmektedirler.

Hızlı ve Etkili Hizmet

Hasar durumunda, hızlı ve etkili bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimizin mağduriyetlerini en aza indirmek için 7/24 hizmet veriyoruz. Globalort Sigorta Şirketi olarak, sizin için en iyi korumayı sağlamak adına buradayız. Güvende olmanız için bize güvenin.

Tüm projelerimizi görmek ister misiniz ?